Безбедносна опрема

Друга опрема

Приказ на 1 возила

Марка - Lada Модел - 2107
Доколку сакате, можете да ги следите новите огласи од ова пребарување на вашата е-пошта. Види како

Доколку сакате, можете да ги следите новите огласи од ова пребарување на вашата е-пошта.

Ако се согласувате да ви испратиме известувања за нови огласи на вашата е-пошта кликнете на копчето "Потврди"


LADA RIVA 2105 - 077 534 603

Lada - 2107 | стар оглас

1984 / Бензин /LPG / 150000 км.
PROChITAJME VNIMATELNO . . . PRODAVAM LADA RIVA 2105 - /1.3c8m3/51kw-68ks/ vo SOLIDNA SOSTOJBA. * ATESTIRAN PLINSKI URED - LOVATO; * MOTOR i MENUVACh vo ODLIChNA SOSTOJBA: * LIMARIJA - PRAGOVI i POLUMESECI /PROMENA po ZELBA/; * NEREGISTRIRANA; * AKUMULATOR - NEMA; MOZhE ZAMENA za ELEKTRIChEN i MEHANIChARSKI ALAT. ПРОДАВАМ БАГАЖНИК со МАКСИМАЛНО ИСКОРИСТЕН ПРОСТОР на КРОВ, НАПРАВЕН по НАРАЧКА - ОДГОВАРА на СИТЕ ЛАДА и ДРУГИ ВОЗИЛА со ИСТА ДИМЕНЗИЈА - ВИДИ ФОТО. NAPOMENA: Samo Seriozen Klient, a za ostanatite ne go gubete vremeto so ZEVZEKMUABET. КОНТАКТ - 09-21 часот. 075/ 584 501 /+ViBeR/ 077/ 534 603
Детали