Безбедносна опрема

Друга опрема

Приказ на 15 возила

Модел - 308
Доколку сакате, можете да ги следите новите огласи од ова пребарување на вашата е-пошта. Види како

Доколку сакате, можете да ги следите новите огласи од ова пребарување на вашата е-пошта.

Ако се согласувате да ви испратиме известувања за нови огласи на вашата е-пошта кликнете на копчето "Потврди"


PEUGEOT 3081.6 HDI KLIMATRONIK AVTO MIRO

Peugeot - 308 | стар оглас

2008 / Дизел / 190000 км.
PEUGEOT 308 1.6 HDI FUL OPREMEN AVTOMOBIL SO AVTOMATSKA DVOZONSKA KLIMA TEMPOMAT ABS ESP KOZEN VOLAN METALIK BOJA HROMIRANI LAJSNI ALUMINSKI FELNI DVA KLUCA I DR. AVTOMOBILOT E UVEZEN OD GERMANIJA REDOVNO E SERVISIRAN I ODRZUVAN SO KOMPLETNA SERVISNA DOKUMENTACIJA IMA ORIGINALNA KILOMETRAZATA ZA KOJA DAVAME PISMENA GARANCIJA AVTOMOBILOT E VO ORIGINALNA FABRICKA SOSTOJBA BEZ NIKAKVI NADVORESNI I VNATRESNI POPRAVKI FABRICKA SOSTOJBA AVTO MIRO 1908 RASPOLAGA SO POVEKE TIPOVI NA KVALITETNI VOZILA UVEZENI ISKLUCIVO OD OVLASTENI SALONI SO REALNI CENI LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV CENTO 400 METRI OD LEVATA STRANA
Детали

Peugeot 308

Peugeot - 308 | стар оглас

2007 / Бензин / 200000 км.
Колата е купена од Пежо Македонија, не увезувана. Прв сопственик.
Детали

Peugeot 308 1.6HDI 16v 2008

Peugeot - 308 | стар оглас

2008 / Дизел / 149300 км.
Peugeot 308 1.6 HDI . Kolata e vo odlicna sostojba so Navigacija . Telefon . Bluetooth . 17 cola bandas. Tempomat . Dvozonska clima. Elektrika na prozori. Ima priklucok za video kamera. So 6 stepen menuvac i mnogu mala potrosuvacka.. kolata e so 149.300km. Poveke info na 071 607 839 ili na 078 318 582
Детали

PEUGEOT 308 1.6 HDI 2010G.AVTO MIRO

Peugeot - 308 | стар оглас

2010 / Дизел / 150000 км.
PEUGEOT 308 1.6 HDI 2010. FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN MNOGU EKONOMICEN SO POTROSUVACKA OD 6 LITRI NA 100 KM. VO GRAD 5 LITRI NA 100KM. NA OTVOREN PAT DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20% POPUST RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA AVTOMOBILI LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV ČENTO 400 METRI OD LEVATA STRANA VOZILATA ISTO TAKA MOZAT DA SE KUPAT I PREKU MOGO LIZING KOMPANIJATA
Детали

PEUGEOY 308 1.6HDI 90KS UVOZ CH

Peugeot - 308 | стар оглас

2008 / Дизел / 220000 км.
PEUGEOT 308 1.6HDI 66 KW 90KS UVEZENO OD SVAJCARIJA SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA -OD OPREMA -KLIMA-SERVISIRANA -RABOTI -AIRBAG,,ABS -FABRICKO RADIO -CENTRALNA BRAVA -KROVNI NOSACI -BEZ ZAMENI
Детали

Се продава Пежо 308 1.6 HDi како од САЛОН

Peugeot - 308 | стар оглас

2008 / Дизел / 130000 км.
Возилото е во екстра перфектна состојба, единствено во Македонија, редодовно сервисирано, поседува целосна документација за секој сменет дел, прекрасна панорама која функционира беспрекорно, сервис комплет со замена на сите филтри, каиши, улје, и сл направени пред 1 месец, Нови амортизери со 3 годишна гаранција „монро“ регистрирана цела година на Македонски таблици, едноставно БЕСПРЕКОРНО возило за љубителите на Пежо.Поседува све освен нов сопственик :) Се продава бидејќи си купивме ново возило Телефон 070 336 293
Детали

Се продава Пежо 308 FELINE 1.6 HDi

Peugeot - 308 | стар оглас

2008 / Дизел / 139 км.
Возилото е во екстра перфектна состојба, единствено во Македонија, редодовно сервисирано, поседува целосна документација за секој сменет дел, прекрасна панорама која функционира беспрекорно, сервис комплет со замена на сите филтри, каиши, улје, и сл направени пред 1 месец, Нови амортизери со 3 годишна гаранција „монро“ регистрирана цела година на Македонски таблици, едноставно БЕСПРЕКОРНО возило за љубителите на Пежо.Поседува све освен нов сопственик :) Се продава бидејќи си купивме ново возило
Детали