Ford Transit

FORT CONNECT 1.8 TDCI T230LX MAXI AVTO MIRO

3390 евра 3590 евра

Опис

FORD CONECT 1.8 TDCI MAXI T230LX FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN SO POMINATI SAMO 167 000 KM.
DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 30 % POPUST
LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV CENTO 400 METRI OD LEVATA STRANA

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Ford Transit

Инфо

Година 2008
Гориво Дизел
Километри 160000
Тип на возило Пикап
Коњски сили 90
Зафатнина на моторот 1800
Менувач Мануелен
Еко стандард Euro 4

Контакт

Продавач AVTO MIRO
Телефон
078805892
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Скопје
Поставен пред 2 месеци

UVOZ I PRODAZBA NA POLOVNI AVTOMOBILI AVTOPLACOT ZA POLOVNI AVTOMOBILI ''AVTO MIRO'' SE NAOGA NA VLEZOT VO NASELBA CENTO VI NUDIME GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI KAKO OD UVOZ TAKA I OD OVDE PO NAJPOVOLNI CENI TEL: 078/805-892

Може да ве интересира

Продавам FORD TRANSIT 2.2 TDCi

Ford - Transit | стар оглас

2008 / Дизел / 230000 км.
Комбето е во одлична состојба, со фул опрема, команди на волан, автоматско регулирање на брзината за одмор на нозете при долги пативања, ABS,EPS, електроника на ретровизори и загревање, клима, автоматски регулатор при нагорнина и надолнина. Комбето е со македонски регистарски таблички. Комбето е во одлична состојба. За повеќе информации јавете се на Јефто 075 723023.
Детали