Alfa Romeo Giulietta

Se prodava Alfa Romeo Giulietta

По договор

Опис

Se prodava Alfa Romeo Giulietta vo top sostojba bez nikakvi vlozuvanja i mani moze zamena za Fiat Grande Punto informacii na Viber 071656016

Alfa Romeo Giulietta

Година 2011
Гориво Дизел
Километри 154000
Тип на возило Хеџбек
Коњски сили 105
Зафатнина на моторот 16
Менувач Мануелен
Еко стандард /
Продавач Cecko
Локација Куманово
Поставен пред 22 дена

Безбедносна опрема

ABS Да
Серво Да
Централно заклучување Да
Airbag(Возач) Да
Airbag(Совозач) Да
Airbag(Странични) Да
Ксенон светла Не
4х4 Не
ESP / ASR / BCA Да
Аларм Не

Друга опрема

Навигација Не
Борд Компјутер Да
Клима(обична) Не
Клима(автоматска) Да
Сончев кров Да
Радио Да
Радио USB Да

Дополнителни особини

Не располагаме со повеќе информаци за бараниот модел