Daewoo Lanos (Sens)

prodavam Slavuta Daewoo

1000 евра 1200 евра

Опис

Prodavam Slavuta Daewoo 2oo2 registrirana benzin -gas
Cena po dogovor

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Daewoo Lanos (Sens)

Инфо

Година 2002
Гориво Бензин /LPG
Километри 50000
Тип на возило Седан
Коњски сили 55
Зафатнина на моторот 1200
Менувач Мануелен
Еко стандард /

Контакт

Продавач mihajlo
Телефон
077529410
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Скопје
Поставен стар оглас