prodavam Slavuta Daewoo

Детали

Daewoo-Lanos

ново! Дознајте се за Daewoo-Lanos (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 1200 €
Година: 2002
Километри: Околу 50000 км.
Гориво: Бензин/Плин
Моќност: 55 КС
Зафатнина: 1200 Цм³
Тип на возило: Седан
Обновен: пред 6 дена
Посетен: 12 пати

Контакт

Име: mihajlo
Град: Скопје
Телефон: 077529410
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

Prodavam Slavuta Daewoo 2oo2 registrirana benzin -gas Cena po dogovor

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Опции

Слични според цена

Kia - Sephia
1999 год. | пред >1 час 1000 €
Ford - Focus
2003 год. | пред >1 час 1000 €
Suzuki - Swift
2001 год. | пред >1 час 1100 €
Volkswagen - Polo
1997 год. | пред >1 час 1200 €
Volkswagen - Golf
1996 год. | пред >1 час 1300 €
Volkswagen - Golf
1996 год. | пред >1 час 1300 €