Opel Antara

Opel Antara 2.0 cdti 4x4 08 uvozz

7500 евра

Опис

Servisna top sostojba

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Opel Antara

Инфо

Година 2008
Гориво Дизел
Километри 150000
Тип на возило SUV
Коњски сили 150
Зафатнина на моторот 2000
Менувач /
Еко стандард /

Контакт

Продавач blagoja
Телефон
070312704
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Битола
Поставен стар оглас

avto avto