FORD CONECT TOURNEO 1.8 TDCI MAXI AVTO MIRO

2018/16/IMG-dc583dbdb01008bf65de71770f9a9aec-V.jpg

Детали

Ford-Transit

ново! Дознајте се за Ford-Transit (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 3999 €
Година: 2009
Километри: Околу 170000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 90 КС
Зафатнина: 1800 Цм³
Тип на возило: Пикап
Обновен: пред 5 дена
Посетен: 13 пати

Контакт

Име: AVTO MIRO
Град: Скопје
Телефон: 078805892
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

FORD CONECT TOURNEO 1.8 TDCI 90 KS FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN UVEZEN OD ITALIJA SO SREDENI DOKUMENTI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 30% POPUST

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO MIRO

AVTO MIRO

UVOZ I PRODAZBA NA POLOVNI AVTOMOBILI AVTOPLACOT ZA POLOVNI AVTOMOBILI ''AVTO MIRO'' SE NAOGA NA VLEZOT VO NASELBA CENTO VI NUDIME GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI KAKO OD UVOZ TAKA I OD OVDE PO NAJPOVOLNI CENI TEL: 078/805-892
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според цена

Peugeot - 207
2007 год. | пред >1 час 3850 €
Renault - Scenic
2007 год. | пред >1 час 4199 €
Peugeot - 307
2007 год. | пред >1 час 4100 €
Ford - Fusion
2008 год. | пред >1 час 3980 €
Ford - Tourneo
2009 год. | пред >1 час 3999 €
Renault - Clio
2007 год. | пред >1 час 3800 €