jeep uvozz CH

2018/15/IMG-358c14bda5b5ee12c77a53a07cc2ad15-V.jpg

Детали

Jeep-Grand Cherokee

ново! Дознајте се за Jeep-Grand Cherokee (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 95 €
Година: 2006
Километри: Околу 190000 км.
Гориво: Хибрид
Моќност: 200 КС
Зафатнина: 3000 Цм³
Тип на возило: SUV
Обновен: Вчера во 18:23
Посетен: 31 пат

Контакт

Име: blagoja
Град: Битола
Телефон: 070312704
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

SO VOZENJE DONESEN

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

blagoja

blagoja

avto avto
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според цена

Renault - Kangoo
2006 год. | пред >1 час 3 €
Volkswagen - Fox
2005 год. | пред >1 час 25 €
Renault - Modus
2007 год. | пред >1 час 32 €
Opel - Astra
2004 год. | пред >1 час 40 €
Ford - Fiesta
2005 год. | пред >1 час 24 €
Citroen - C3
2007 год. | пред >1 час 1 €