Jeep Grand Cherokee

jeep uvozz CH

По договор

Опис

SO VOZENJE DONESEN pr

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Jeep Grand Cherokee

Инфо

Година 2006
Гориво Дизел
Километри 190000
Тип на возило SUV
Коњски сили 200
Зафатнина на моторот 3000
Менувач /
Еко стандард /

Контакт

Продавач blagoja
Телефон
070312704
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Битола
Поставен стар оглас

avto avto