PEUGEOT 307 1.6 HDI 90KS. FACELIFT AVTO MIRO

2018/13/IMG-0c350fb8834b694ad6e0ed86e33ef7e1-V.jpg

Детали

Peugeot-307

ново! Дознајте се за Peugeot-307 (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 1 €
Година: 2006
Километри: Околу 160000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 90 КС
Зафатнина: 1600 Цм³
Тип на возило: Хеџбек
Обновен: Вчера во 09:22
Посетен: 59 пати

Контакт

Име: AVTO MIRO
Град: Скопје
Телефон: 078805892
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

PEUGEOT 307 1.6 HDI 90KS. FUL OPREMEN AVTOMOBIL SO DVOZONSKI KLIMATRONIK I MNOGU DRUGA OPREMA UVEZEM OD ITALIJA SO SREDENI DOKUMENTI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 30%POPUST LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA CENTO

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO MIRO

AVTO MIRO

UVOZ I PRODAZBA NA POLOVNI AVTOMOBILI AVTOPLACOT ZA POLOVNI AVTOMOBILI ''AVTO MIRO'' SE NAOGA NA VLEZOT VO NASELBA CENTO VI NUDIME GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI KAKO OD UVOZ TAKA I OD OVDE PO NAJPOVOLNI CENI TEL: 078/805-892
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Peugeot - 307
2006 год. | пред >1 час 4280 €
Peugeot - 307
2006 год. | пред >1 час 4399 €
Peugeot - 307
2006 год. | пред >1 час 4180 €

Слични според цена

Renault - Kangoo
2006 год. | пред >1 час 3 €
Jeep - Grand Cherokee
2006 год. | пред >1 час 95 €
Volkswagen - Fox
2005 год. | пред >1 час 25 €
Renault - Modus
2007 год. | пред >1 час 32 €
Opel - Astra
2004 год. | пред >1 час 40 €
Ford - Fiesta
2005 год. | пред >1 час 24 €