SEAT LEON 1.9 TDI 105KS.STYLANCE 2010G. AVTO MIRO

2018/12/IMG-afbd9753ba39d93063ae035f9b67e41a-V.jpg

Детали

Seat-Leon

ново! Дознајте се за Seat-Leon (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 7999 €
Година: 2010
Километри: Околу 160000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 105 КС
Зафатнина: 1900 Цм³
Тип на возило: Хеџбек
Обновен: Вчера во 09:21
Посетен: 89 пати

Контакт

Име: AVTO MIRO
Град: Скопје
Телефон: 078805892
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

SEAT LEON 1.9 TDI 105KS. STYLANCE FACELIFT FUL OPREMEN AVTOMOBIL SO AVTOMATSKA KLIMA UVEZEN OD ITALIJA NAPRAVENI SE SITE SERVISI STAVENI SE 4 NOVI GUMI .AVTOBILOT E VO BESPREKORNA SOSTOJBA SOCUVAN BUKVALNO KAKO NOV.

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO MIRO

AVTO MIRO

UVOZ I PRODAZBA NA POLOVNI AVTOMOBILI AVTOPLACOT ZA POLOVNI AVTOMOBILI ''AVTO MIRO'' SE NAOGA NA VLEZOT VO NASELBA CENTO VI NUDIME GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI KAKO OD UVOZ TAKA I OD OVDE PO NAJPOVOLNI CENI TEL: 078/805-892
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Seat - Leon
2007 год. | пред >1 час 5800 €
Seat - Leon
2007 год. | пред >1 час 5900 €
Seat - Leon
2007 год. | пред >1 час 4899 €
Seat - Leon
2006 год. | пред >1 час 5199 €
Seat - Leon
2006 год. | пред >1 час 5250 €

Слични според цена

Skoda - Yeti
2010 год. | пред >1 час 8000 €
Mercedes-Benz - E 220
2005 год. | пред >1 час 7799 €
Renault - Megane
2010 год. | пред >1 час 8100 €