Ford Mondeo

FORD MONDEO 2.0 TDCI TITANIUM NEUVEZAVAN

7300 евра

Опис

FORD MONDEO 2.0 TDCI TITANIUM FUL OPREMEN AVTOMOBIL KUPEN VO FORD MIDA NEUVEZUVAN REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN NAPRAVEN GOLEM SERVIS SMENETO E SET ZAMAEC I LAMELA .
TEL. ZA KONTAKT 070245240 IVAN

Ford Mondeo

Година 2007
Гориво Дизел
Километри 170000
Тип на возило Седан
Коњски сили 150
Зафатнина на моторот 2000
Менувач /
Еко стандард /
Продавач AVTO MIRO
Локација Скопје
Поставен пред 2 месеци

Безбедносна опрема

ABS Да
Серво Не
Централно заклучување Не
Airbag(Возач) Да
Airbag(Совозач) Да
Airbag(Странични) Да
Ксенон светла Не
4х4 Не
ESP / ASR / BCA Да
Аларм Да

Друга опрема

Навигација Не
Борд Компјутер Не
Клима(обична) Не
Клима(автоматска) Не
Сончев кров Не
Радио Не
Радио USB Не

Дополнителни особини

Не располагаме со повеќе информаци за бараниот модел

UVOZ I PRODAZBA NA POLOVNI AVTOMOBILI AVTOPLACOT ZA POLOVNI AVTOMOBILI ''AVTO MIRO'' SE NAOGA NA VLEZOT VO NASELBA CENTO VI NUDIME GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI KAKO OD UVOZ TAKA I OD OVDE PO NAJPOVOLNI CENI TEL: 078/805-892