SEAT IBIZA 1.4 i FACELIFT TOP SOSTOJBA AVTO MIRO

2018/11/IMG-86c2deac88d01843b52ec21eb4b5c9d7-V.jpg

Детали

Seat-Ibiza

ново! Дознајте се за Seat-Ibiza (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 3199 €
Година: 2007
Километри: Околу 120000 км.
Гориво: Бензин
Моќност: 75 КС
Зафатнина: 1400 Цм³
Тип на возило: Хеџбек
Обновен: пред 8 дена
Посетен: 94 пати

Контакт

Име: AVTO MIRO
Град: Скопје
Телефон: 078805892
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN STAYLANCE FUL OPREMA MAXIMALNO SOCUVAN ABTOMOBIL UVEZEN OD ITALIJA SO SREDENI DOKUMENTI DO REGISTRACIJA r
RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA r
LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA CENTO

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO MIRO

AVTO MIRO

UVOZ I PRODAZBA NA POLOVNI AVTOMOBILI AVTOPLACOT ZA POLOVNI AVTOMOBILI ''AVTO MIRO'' SE NAOGA NA VLEZOT VO NASELBA CENTO VI NUDIME GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI KAKO OD UVOZ TAKA I OD OVDE PO NAJPOVOLNI CENI TEL: 078/805-892
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Seat - Ibiza
2007 год. | пред >1 час 3499 €
Seat - Ibiza
2007 год. | пред >1 час 4 €
Seat - Ibiza
2007 год. | пред >1 час По договор

Слични според цена

Citroen - Xsara Picasso
2008 год. | пред >1 час 2999 €
Alfa Romeo - 147
2006 год. | пред >1 час 2999 €
Opel - Meriva
2005 год. | пред >1 час 3280 €
Peugeot - 4007
2005 год. | пред >1 час 3350 €
Citroen - C4
2006 год. | пред >1 час 3333 €
Opel - Meriva
2007 год. | пред >1 час 3250 €