Volkswagen Polo

VW POLO 1.2 2012G.NEUVEZENO NOVO AVTO MIRO

6199 евра

Опис

VW POLO 1.2 BENZIN 2012G. FUL OPREMEN MAXIMALNO SOCUVAN AVTOMOBIL NEUVEZUVAN KUPEN VO MK. REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN MAXIMALNO SOCUVAN

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Volkswagen Polo

Инфо

Година 2012
Гориво Бензин
Километри 140000
Тип на возило Хеџбек
Коњски сили 68
Зафатнина на моторот 1200
Менувач /
Еко стандард /

Контакт

Продавач AVTO MIRO
Телефон
078805892
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Скопје
Поставен стар оглас

UVOZ I PRODAZBA NA POLOVNI AVTOMOBILI AVTOPLACOT ZA POLOVNI AVTOMOBILI ''AVTO MIRO'' SE NAOGA NA VLEZOT VO NASELBA CENTO VI NUDIME GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI KAKO OD UVOZ TAKA I OD OVDE PO NAJPOVOLNI CENI TEL: 078/805-892

Може да ве интересира

VW POLO 1.6 TDI TOP SOSTOJBA AVTO MIRO

Volkswagen - Polo | Денес во 10:21

2011 / Дизел / 170000 км.
WV POLO 1.6 TDI FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN SO SERVISNA ISTORIJA SO 4 NOVI GUMI NAPRAVEN GOLEM SERVIS DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 30%POPUST RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV ČENTO 400 METRI OD LEVATA STRANA
Детали

VW Polo 1.2 TDI 55kW 2010

Volkswagen - Polo | стар оглас

2010 / Дизел / 120000 км.
Се продава Volkswagen Polo 1.2 TDI 55kW со 5 врати, темно сива боја. Колата е купена од Porsche Македонија и сите сервиси се правени таму. Регистрација до 05.03.2019. Променет е ребраст каиш на последен сервис. Колата е претежно возена на автопат, никогаш не е удрена или поправана на било каков начин освен редовен сервис. Единствени „оштетувања“ што ги има се мали неприметливи гребаници поради несовесни шофери на скопски паркингзи, на 2 места на браник. Радио: Променето радио со ново подобро радио, и инсталиран микрофон кај шофер, можност за целосно поврзување со Bluetooth, AUX кабел, и USB. Сменети предни (на предни врати) звучници и ставени подобри, и додадени два на задни врати (сите промени правени во Dog Security). Ентериерот е во одлична состојба, додаден е потпирач за рака со место за складирање додатни работи помеѓу двете седишта. Потпирачот има механизам за продолжување, кревање целосно нагоре, подесување на висина, и лесно се вади целосно. Гуми (14inch - челични бандажи): 4 нови летни гуми - Goodrich 4 нови зимски гуми - Sava Колата има и држачи за горен бажник кои фаќаат на најголем дел од багажници, се местат за 5 минути. Колата се продава единствено поради земање на друга кола. Може да се погледне во секое време, може да се проба на тест возење. Ве молам без замени.
Детали

VW POLO TRENDLINE 1.2/12V BENZIN-14 NE E OD UVOZ

Volkswagen - Polo | стар оглас

2014 / Бензин / 76800 км.
VOZILOTO E SO POLNA OPREMA KUPENO OD VOLKSWAGEN PORSCHE -SKOPJE - . OD PRV SOPSTVENIK PORSCHE LIZING, JAS SUM VTOR SOPSTVENIK POIZVEDEN 2014 PRVA REGISTRACIJA. 19.03 2014 GODINA VALIDNA REGISTRACIJA DO 19.03.2019 2 ORIGINALNI KLUCA POMINATI OKOLU 76800KM KOMPLETNA SERVISNA DOKUMENTACIJA ORIGINALNA SERVISNA KNISKA VOZILO VO DOBRA KONDICIJA . ODRZUVANO ISKLUCIVO VO PORSCHE MACEDONIA. MOTOR 1,2.-.12V - BENZIN MINIMALNA POTROSUVACKA 6.5 L/100 KM ELEKTRICNI.STAKLA NA PREDNI VRATI. 4 X AIRBAG MANUELEN KLIMA URED BLAUNPUNKT MP3 RADIO CD RACKI VO BOJA. SERVO VOLAN VISINSKO PODESUVANJE NA VOLAN I SEDISTE PERFEKTNA SOSTOJBA BELA BOJA GLANC NOVI GUMI 185/65/15 I KOMPLETEN SERVIS SO SITE FILTRI . SAMO ZA SERIOZNI KUPUVACI. VOZILO VO KLASA SO SEAT FORD PEUGEOT FIAT SKODA TOYOTA MAZDA CITROEN RENAULT OPEL VOZILOTO E VO PERFEKNA SOSTOJBA BEZ NIKAKVI DOPOLNITELNI VLOZUVANJA. NAPOMENUVAM SAMO OZBILNI KUPUVACI I BEZ ZAMENI.
Детали