Peugeot 4007

PEUGEOT 407 SW 2.0 hdi

3350 евра

Опис

Prodadeno

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Peugeot 4007

Инфо

Година 2005
Гориво Дизел
Километри 170000
Тип на возило Караван
Коњски сили 130
Зафатнина на моторот 2000
Менувач /
Еко стандард /

Контакт

Продавач blagoja
Телефон
070312704
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Битола
Поставен стар оглас

avto avto