PEUGEOT 407 SW 2.0 hdi

2018/14/20180320_154157.jpg

Детали

Peugeot-4007

ново! Дознајте се за Peugeot-4007 (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 3350 €
Година: 2005
Километри: Околу 170000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 130 КС
Зафатнина: 2000 Цм³
Тип на возило: Караван
Обновен: пред 2 месеци
Посетен: 198 пати

Контакт

Име: blagoja
Град: Битола
Телефон: 070312704
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

Prodadeno

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

blagoja

blagoja

avto avto
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според цена

Fiat - Grande Punto
2006 год. | пред >1 час 3190 €
Citroen - C3
2009 год. | пред >1 час 3199 €
Opel - Meriva
2005 год. | пред >1 час 3280 €
Ford - Focus C-Max
2006 год. | пред >1 час 3350 €
Opel - Corsa
2008 год. | пред >1 час 3390 €
Peugeot - 206
2004 год. | пред >1 час 3400 €