CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI EXCLUSIVE AVTO MIRO

2018/17/IMG-f736321eabcefe2b50f50f18458d3bac-V.jpg

Детали

Citroen-Xsara Picasso

ново! Дознајте се за Citroen-Xsara Picasso (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 2999 €
Година: 2008
Километри: Околу 170000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 90 КС
Зафатнина: 1600 Цм³
Тип на возило: Моноволумен
Обновен: пред 1 месец
Посетен: 158 пати

Контакт

Име: AVTO MIRO
Град: Скопје
Телефон: 078805892
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

CITROEN PICASSO 1.6 HDI FUL OPREMEN AVTOMOBIL SO KLIMATRONIK TEMPOMAT KOMANDI NA VOLAN PARK SENZORI I MNUGU DRUGO. MAXIMALNO SOCUVAN AVTOMOBIL REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN r
DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA r
POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20% POPUST

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO MIRO

AVTO MIRO

UVOZ I PRODAZBA NA POLOVNI AVTOMOBILI AVTOPLACOT ZA POLOVNI AVTOMOBILI ''AVTO MIRO'' SE NAOGA NA VLEZOT VO NASELBA CENTO VI NUDIME GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI KAKO OD UVOZ TAKA I OD OVDE PO NAJPOVOLNI CENI TEL: 078/805-892
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Citroen - Xsara Picasso
2006 год. | пред >1 час 3200 €
Citroen - Xsara Picasso
2007 год. | пред >1 час По договор

Слични според цена

Volkswagen - Golf
2000 год. | пред >1 час 2980 €
Fiat - Grande Punto
2006 год. | пред >1 час 3190 €
Citroen - C2
2008 год. | пред >1 час 2850 €
Citroen - C3
2009 год. | пред >1 час 3199 €
Peugeot - 206
2010 год. | пред >1 час 2999 €
Alfa Romeo - 147
2006 год. | пред >1 час 2899 €