Volvo 460 L

VOLVO 460

По договор

Опис

Se prodava Volvo 460, 1.6. Cena po dogovor. 070326698 077-843-315 Dimce

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Volvo 460 L

Инфо

Година 1996
Гориво Дизел
Километри 80000
Тип на возило Седан
Коњски сили 60
Зафатнина на моторот 1600
Менувач /
Еко стандард /

Контакт

Продавач Dimce
Телефон
070326698
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Охрид
Поставен стар оглас

Може да ве интересира

Volvo 460

Volvo - 460 L | стар оглас

1996 / Дизел / 180000 км.
Se prodava Volvo 460 1.9 turbodizel, cena po dogovor 070326698 070843315 Dimce
Детали