Volvo 460 L

VOLVO 460

По договор

Опис

Se prodava Volvo 460, 1.6. Cena po dogovor. 070326698 077-843-315 Dimce

Volvo 460 L

Година 1996
Гориво Дизел
Километри 80000
Тип на возило Седан
Коњски сили 60
Зафатнина на моторот 1600
Менувач /
Еко стандард /
Продавач Dimce
Локација Охрид
Поставен пред 2 месеци

Безбедносна опрема

ABS Не
Серво Не
Централно заклучување Не
Airbag(Возач) Не
Airbag(Совозач) Не
Airbag(Странични) Не
Ксенон светла Не
4х4 Не
ESP / ASR / BCA Не
Аларм Не

Друга опрема

Навигација Не
Борд Компјутер Не
Клима(обична) Не
Клима(автоматска) Не
Сончев кров Не
Радио Не
Радио USB Не

Дополнителни особини

Не располагаме со повеќе информаци за бараниот модел

Може да ве интересира

Volvo 460

Volvo - 460 L | пред 2 месеци

1996 / Дизел / 180000 км.
Se prodava Volvo 460 1.9 turbodizel, cena po dogovor 070326698 070843315 Dimce
Детали