FIAT PUNTO 1.3 MULTIJED PERFEKTNO AVTO MIRO

2018/04/IMG-3af40d8c385ac7fea16dd4a819aab79e-V.jpg

Детали

Fiat-Punto

ново! Дознајте се за Fiat-Punto (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 2700 €
Година: 2006
Километри: Околу 140000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 68 КС
Зафатнина: 1300 Цм³
Тип на возило: Хеџбек
Обновен: застарен оглас
Посетен: 216 пати

Контакт

Име: AVTO MIRO
Град: Скопје
Телефон: 078805892
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET FUL OPREMENO SO KLIMA MAXIMALNO SOCUVANO DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA PO DOGOVOR SO KUPUVACOT POSREDUVAME I ZA REGISTRACIJA SO 20% POPUST RASPOLAGAME SO POVEKE VIDOVI NA VOZILA. LOKACIJA: NA VLEZOT VO NASELBA CENTO

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO MIRO

AVTO MIRO

UVOZ I PRODAZBA NA POLOVNI AVTOMOBILI AVTOPLACOT ZA POLOVNI AVTOMOBILI ''AVTO MIRO'' SE NAOGA NA VLEZOT VO NASELBA CENTO VI NUDIME GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI KAKO OD UVOZ TAKA I OD OVDE PO NAJPOVOLNI CENI TEL: 078/805-892
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Fiat - Punto
2006 год. | пред >1 час 2599 €

Слични според цена

Opel - Agila
2006 год. | пред >1 час 2780 €
Citroen - C2
2008 год. | пред >1 час 2850 €
Alfa Romeo - 147
2006 год. | пред >1 час 2899 €
Citroen - C3
2007 год. | пред >1 час 2650 €
Fiat - Punto
2007 год. | пред >1 час 2850 €
Fiat - Grande Punto
2007 год. | пред >1 час 2850 €