Dobar Frelender

2018/01/20180102_122510.jpg

Детали

Land Rover-Freelander

ново! Дознајте се за Land Rover-Freelander (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 3600 €
Година: 2000
Километри: Околу 186000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 95 КС
Зафатнина: 2000 Цм³
Тип на возило: SUV
Обновен: Денес во 09:15
Посетен: 210 пати

Контакт

Име: Antonio
Град: Скопје
Телефон: 076526790
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

redovno servisiran, reg do 02.11.18 so pogon na predni, može da se vrati na 4x4 ima prostor za korekcija vo cenata, mozhe zamena...

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Опции

Слични според цена

BMW - 320
2003 год. | пред >1 час 3580 €
Ford - Fusion
2006 год. | пред >1 час 3780 €
Citroen - C5
2006 год. | пред >1 час 3580 €
Opel - Corsa
2007 год. | пред >1 час 3780 €
Peugeot - 307
2006 год. | пред >1 час 3750 €
Opel - Astra
2007 год. | пред >1 час 3750 €