PEUGEOT 308 1.6 HDI 90KS.TOP SOSTOJBA AVTO MIRO

2017/51/IMG-96756d4191109b4d58f320ab8487488f-V.jpg

Детали

Peugeot-308

ново! Дознајте се за Peugeot-308 (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 6199 €
Година: 2009
Километри: Околу 160000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 90 КС
Зафатнина: 1600 Цм³
Тип на возило: Хеџбек
Обновен: застарен оглас
Посетен: 136 пати

Контакт

Име: AVTO MIRO
Град: Скопје
Телефон: 078805892
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

PEUGEOT 308 1.6 HDI 90KS. 2008g.FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SO KLIMA KOZEN VOLAN AL.FELNI HALOGENI SVETLA ABS ESP I DR. REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN SO SERVISNA ISTORIJA RASPOLAGAME SO POVEKE VIDOVI NA VOZILA VOEDNO VRSIME UVOZ PRODAZBA I RAZMENA NA AVTOMOBILI VO ZAMENA CENATA E PO DOGOVOR LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV CENTO LICE ZA KONTAKT : MIRO

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO MIRO

AVTO MIRO

UVOZ I PRODAZBA NA POLOVNI AVTOMOBILI AVTOPLACOT ZA POLOVNI AVTOMOBILI ''AVTO MIRO'' SE NAOGA NA VLEZOT VO NASELBA CENTO VI NUDIME GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI KAKO OD UVOZ TAKA I OD OVDE PO NAJPOVOLNI CENI TEL: 078/805-892
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Peugeot - 308
2008 год. | пред >1 час 5199 €
Peugeot - 308
2011 год. | пред >1 час По договор
Peugeot - 308
2008 год. | пред >1 час 1 €
Peugeot - 308
2008 год. | пред >1 час По договор
Peugeot - 308
2010 год. | пред >1 час 1 €

Слични според цена

Citroen - C4 Grand Picasso
2009 год. | пред >1 час 6300 €
Opel - Astra
2008 год. | пред >1 час 5999 €
Audi - A3
2006 год. | пред >1 час 6100 €
Volkswagen - Polo
2012 год. | пред >1 час 6199 €
Mercedes-Benz - B 180
2007 год. | пред >1 час 5999 €
Ford - Focus
2010 год. | пред >1 час 5999 €