se Prodava

2017/48/20170919_121351.jpg

Детали

Останати-Останато

ново! Дознајте се за Останати-Останато (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 1700 €
Година: 2008
Километри: Околу 30000 км.
Гориво: Бензин
Моќност: 300 КС
Зафатнина: 300 Цм³
Тип на возило: Скутер
Обновен: застарен оглас
Посетен: 147 пати

Контакт

Име: mihail
Град: Скопје
Телефон: 078289962
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

Hitnoo..!!!

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Опции

Слични според модел и година

Останати - Останато
2009 год. | пред >1 час 700 €

Слични според цена

Ford - Mondeo
1993 год. | пред >1 час 1500 €
Volkswagen - Vento
1994 год. | пред >1 час 1900 €
Peugeot - 406
1996 год. | пред >1 час 1500 €
Volkswagen - Polo
1997 год. | пред >1 час 1900 €
Citroen - C5
2003 год. | пред >1 час 1850 €
Dacia - Solenza
2004 год. | пред >1 час 1500 €