Останати Останато

se Prodava

1700 евра

Опис

Hitnoo..!!!

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Останати Останато

Инфо

Година 2008
Гориво Бензин
Километри 30000
Тип на возило Скутер
Коњски сили 300
Зафатнина на моторот 300
Менувач /
Еко стандард /

Контакт

Продавач mihail
Телефон
078289962
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Скопје
Поставен стар оглас

Може да ве интересира

MOTOR HAMACHI 250

Останати - Останато | стар оглас

2009 / Бензин / 3000 км.
MOTOR HAMACHI 250 ITNO
Детали