BMW 5-Series

Bmw 525d common rail

4500 евра

Опис

Se prodava bmw 525d noviot motor common rail... 120kw 163ks Kolata e prva reg 2002g 11mesec premn. Zachuvana se gleda po slikite,4 novi gumi m+s plateni 200e registrirana do april 2018... Ozvuchenje JVC na touch plateno preku 400e ...
Parking senzori itn itn os oprema ima se i se e funkcionalno...

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

BMW 5-Series

Инфо

Година 2002
Гориво Дизел
Километри 320000
Тип на возило Седан
Коњски сили 163
Зафатнина на моторот 2500
Менувач /
Еко стандард /

Контакт

Продавач Filip
Телефон
078294183
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Битола
Поставен стар оглас

Може да ве интересира

Se prodava BMW e60 530

BMW - 5-Series | стар оглас

2005 / Дизел / 250000 км.
Se prodava bmw e 60 530 dizel 2005 godina
Детали