PEUGEOT 407 2.0 HDI AVTOALEX

2018/08/IMG_20171017_172724.jpg

Детали

Peugeot-407

ново! Дознајте се за Peugeot-407 (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 4780 €
Година: 2008
Километри: Околу 160000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 136 КС
Зафатнина: 2000 Цм³
Тип на возило: Седан
Обновен: пред 2 месеци
Посетен: 250 пати

Контакт

Име: AVTO ALEX VELES
Град: Велес
Телефон: 070354113
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA OD OPREMA POSEDUVA - KLIMATRONIK 2 zoni - ABS,BAS,ASR - ESP - 6x AIR BAG - ORIGINALNO CD RADIO SO KOMANDI - KOMLET ELEKTRIKA - NOVI GUMI - PODESUCKI KOZEN VOLAN - HALOGENKI - SENZOR ZA DOZD - BORD KOM - 6 stepenski menuvac Podmireni se site davacki do registracija,moze da se vidi vo Veles www.avtoalex.mk info:antonio 070/354/113 078/416/676

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO ALEX VELES

AVTO ALEX VELES

Нашето 30-годишно искуство како трговци со автомобили е доволен доказ за нашата успешна и професионална работа и голем мотив за Вас, почитувани клиенти да не посетите и од нашата широка понуда на автомобили да изберете квалитетен автомобил по атрактивна цена.
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Peugeot - 407
2007 год. | пред >1 час 4680 €

Слични според цена

Citroen - C4 Grand Picasso
2008 год. | пред >1 час 4980 €
Peugeot - 207
2010 год. | пред >1 час 4650 €
Fiat - Sedici
2008 год. | пред >1 час 4850 €
Opel - Zafira
2006 год. | пред >1 час 4900 €
Ford - Focus
2010 год. | пред >1 час 4899 €
Seat - Leon
2007 год. | пред >1 час 4899 €