SKODA FABIA KARAVAN 1.4TDI 2009 AVTOALEX

2017/42/IMG_20171012_093854.jpg

Детали

Skoda-Fabia

ново! Дознајте се за Skoda-Fabia (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 4480 €
Година: 2009
Километри: Околу 170000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 80 КС
Зафатнина: 1900 Цм³
Тип на возило: Караван
Обновен: Вчера во 09:12
Посетен: 284 пати

Контакт

Име: AVTO ALEX VELES
Град: Велес
Телефон: 070354113
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA OD OPREMA POSEDUVA -KLIMATRONIK -EL. NA STAKLO -EL. NA RETROVIZORI -X2 AIRBAG -PODESUVANJE NA VOLAN (PO VISINA I PO DLABOCINA) -CD RADIO -CENTRALNO SO DALECINSKO -AL. FELNI I DRUGO SITE DAVACKI SE PODMIRENI DO REGISTRACIJA www.avtoalex.mk info:antonio 070/354/113 078/416/676

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO ALEX VELES

AVTO ALEX VELES

Нашето 30-годишно искуство како трговци со автомобили е доволен доказ за нашата успешна и професионална работа и голем мотив за Вас, почитувани клиенти да не посетите и од нашата широка понуда на автомобили да изберете квалитетен автомобил по атрактивна цена.
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Skoda - Fabia
2009 год. | пред >1 час 3799 €

Слични според цена

Opel - Meriva
2007 год. | пред >1 час 4480 €
Peugeot - 1007
2008 год. | пред >1 час 4280 €
Renault - Laguna
2007 год. | пред >1 час 4280 €
Volkswagen - Fox
2010 год. | пред >1 час 4280 €
Peugeot - 207
2010 год. | пред >1 час 4650 €
Mercedes-Benz - C 220
2001 год. | пред >1 час 4500 €