OPEL CORSA 1.3 CDTI 2007 GODINA AVTOALEX

2017/42/IMG_20171014_095616.jpg

Детали

Opel-Corsa

ново! Дознајте се за Opel-Corsa (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 3780 €
Година: 2007
Километри: Околу 170000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 75 КС
Зафатнина: 1300 Цм³
Тип на возило: Хеџбек
Обновен: Вчера во 09:12
Посетен: 381 пат

Контакт

Име: AVTO ALEX VELES
Град: Велес
Телефон: 070354113
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

VOZILOTO E VO PERFEKTNA SOSTOJBA OD OPREMA POSEDUVA -KLIMA -EL. NA STAKLO X2 -EL. NA RETROVIZORI -BORD KOMPJUTER -SERVO VOLAN -RADIO CD -2X AIRBAG -CENTRALNO SO DALECINSKO PODMIRENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA www.avtoalex.mk info:antonio 070/354/113 078/416/676

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO ALEX VELES

AVTO ALEX VELES

Нашето 30-годишно искуство како трговци со автомобили е доволен доказ за нашата успешна и професионална работа и голем мотив за Вас, почитувани клиенти да не посетите и од нашата широка понуда на автомобили да изберете квалитетен автомобил по атрактивна цена.
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Opel - Corsa
2005 год. | пред >1 час 1 €
Opel - Corsa
2008 год. | пред >1 час 3390 €
Opel - Corsa
2006 год. | пред >1 час По договор
Opel - Corsa
2008 год. | пред >1 час 111 €
Opel - Corsa
2005 год. | пред >1 час По договор
Opel - Corsa
2009 год. | пред >1 час 3799 €

Слични според цена

Land Rover - Freelander
2000 год. | пред >1 час 3750 €
Citroen - C5
2006 год. | пред >1 час 3580 €
Ford - Fusion
2006 год. | пред >1 час 3780 €
Ford - Fusion
2008 год. | пред >1 час 3980 €
BMW - 320
2003 год. | пред >1 час 3580 €
Peugeot - 307
2006 год. | пред >1 час 3750 €