OPEL CORSA 1.3 CDTI 2007 GODINA AVTOALEX

2017/42/IMG_20171014_095616.jpg

Детали

Opel-Corsa

ново! Дознајте се за Opel-Corsa (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 3780 €
Година: 2007
Километри: Околу 170000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 75 КС
Зафатнина: 1300 Цм³
Тип на возило: Хеџбек
Обновен: Денес во 09:24
Посетен: 216 пати

Контакт

Име: AVTO ALEX VELES
Град: Велес
Телефон: 070354113
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

VOZILOTO E VO PERFEKTNA SOSTOJBA r
r
OD OPREMA POSEDUVA r
-KLIMA r
-EL. NA STAKLO X2 r
-EL. NA RETROVIZORI r
-BORD KOMPJUTER r
-SERVO VOLAN r
-RADIO CD r
-2X AIRBAG r
-CENTRALNO SO DALECINSKO r
r
PODMIRENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA r
r
www.avtoalex.mk r
info:antonio r
070/354/113 r
078/416/676

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO ALEX VELES

AVTO ALEX VELES

Нашето 30-годишно искуство како трговци со автомобили е доволен доказ за нашата успешна и професионална работа и голем мотив за Вас, почитувани клиенти да не посетите и од нашата широка понуда на автомобили да изберете квалитетен автомобил по атрактивна цена.
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Opel - Corsa
2006 год. | пред 52 мин. По договор
Opel - Corsa
2008 год. | пред >1 час 111 €
Opel - Corsa
2005 год. | пред >1 час По договор
Opel - Corsa
2005 год. | пред >1 час 1 €
Opel - Corsa
2009 год. | пред >1 час 3799 €
Opel - Corsa
2005 год. | пред >1 час 1950 €

Слични според цена

Ford - Fusion
2008 год. | пред >1 час 3980 €
BMW - 320
2003 год. | пред >1 час 3580 €
Ford - Fusion
2006 год. | пред >1 час 3780 €
Citroen - C5
2006 год. | пред >1 час 3580 €
Land Rover - Freelander
2000 год. | пред >1 час 3900 €
Peugeot - 407
2004 год. | пред >1 час 3880 €