Opel Meriva

OPEL MERIVA 1.7 2005 GODINA AVTOALEX

3280 евра

Опис

KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA

OD OPREMA POSEDUVA
-KLIMA
-ELEKTRIKA NA PROZORCI X2
-X2 AIRBAG
-FABRICKO RADIO
-CENTRALNO SO DALECINSKO
-ALUMINIUMSKI FELNI
I DRUGO

info:Antonio
-070/354/113
-078/416/676

Opel Meriva

Година 2005
Гориво Дизел
Километри 160000
Тип на возило Хеџбек
Коњски сили 101
Зафатнина на моторот 1700
Менувач /
Еко стандард /
Продавач AVTO ALEX VELES
Локација Велес
Поставен пред 4 дена

Безбедносна опрема

ABS Да
Серво Не
Централно заклучување Не
Airbag(Возач) Да
Airbag(Совозач) Да
Airbag(Странични) Не
Ксенон светла Не
4х4 Не
ESP / ASR / BCA Не
Аларм Не

Друга опрема

Навигација Не
Борд Компјутер Не
Клима(обична) Не
Клима(автоматска) Не
Сончев кров Не
Радио Не
Радио USB Не

Дополнителни особини

Не располагаме со повеќе информаци за бараниот модел

Нашето 30-годишно искуство како трговци со автомобили е доволен доказ за нашата успешна и професионална работа и голем мотив за Вас, почитувани клиенти да не посетите и од нашата широка понуда на автомобили да изберете квалитетен автомобил по атрактивна цена.

Може да ве интересира

OPEL MERIVA 1,7 DTI

Opel - Meriva | стар оглас

2005 / Дизел / 262000 км.
FUL OPREMA REGISTRIRANO DO MART 2018 SO ZELEN KARTON
Детали