PEUGEOT 307 1.6 HDI AVTOALEX

2017/42/IMG_20171014_093554.jpg

Детали

Peugeot-307

ново! Дознајте се за Peugeot-307 (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 4100 €
Година: 2007
Километри: Околу 160000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 109 КС
Зафатнина: 1600 Цм³
Тип на возило: Хеџбек
Обновен: Денес во 09:24
Посетен: 142 пати

Контакт

Име: AVTO ALEX VELES
Град: Велес
Телефон: 070354113
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA r
r
OD OPREMA POSEDUVA r
-KLIMATRONIC r
-ELEKTRIKA NA PROZORCI X4 r
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI r
-X4 AIRBAG r
-BORD KOMPJUTER r
-FABRICKO RADIO r
-ALUMINIUMSKI FELNI r
-CENTRALNO r
I DRUGO r
r
info:Antonio r
-070/354/113 r
-078/416/676

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO ALEX VELES

AVTO ALEX VELES

Нашето 30-годишно искуство како трговци со автомобили е доволен доказ за нашата успешна и професионална работа и голем мотив за Вас, почитувани клиенти да не посетите и од нашата широка понуда на автомобили да изберете квалитетен автомобил по атрактивна цена.
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Peugeot - 307
2007 год. | пред >1 час 4350 €
Peugeot - 307
2007 год. | пред >1 час По договор
Peugeot - 307
2007 год. | пред >1 час 3850 €

Слични според цена

Volkswagen - Fox
2010 год. | пред >1 час 4280 €
Renault - Laguna
2007 год. | пред >1 час 4280 €
Ford - Fusion
2008 год. | пред >1 час 3980 €
Peugeot - 1007
2008 год. | пред >1 час 4280 €
Land Rover - Freelander
2000 год. | пред >1 час 3900 €
Opel - Meriva
2006 год. | пред >1 час 4100 €