PEUGEOT 1007 2008 GODINA AVTOALEX

2017/41/IMG_20171010_175723.jpg

Детали

Peugeot-1007

ново! Дознајте се за Peugeot-1007 (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 4280 €
Година: 2008
Километри: Околу 160000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 68 КС
Зафатнина: 1400 Цм³
Тип на возило: Хеџбек
Обновен: Вчера во 09:12
Посетен: 246 пати

Контакт

Име: AVTO ALEX VELES
Град: Велес
Телефон: 070354113
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA OD OPREMA POSEDUVA -DVOZONSKA KLIMA -SERVO VOLAN -ELEKTRIKA NA PROZORI -ELEKTRIKA NA RETROVIZORI -VRATI NA DALECINSKO -CENTRALNO(DALECINSKO) -PARKING SENZOR -4XAIRBAG -ESP -BORD KOMPJUTER -RADIO CD

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO ALEX VELES

AVTO ALEX VELES

Нашето 30-годишно искуство како трговци со автомобили е доволен доказ за нашата успешна и професионална работа и голем мотив за Вас, почитувани клиенти да не посетите и од нашата широка понуда на автомобили да изберете квалитетен автомобил по атрактивна цена.
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според цена

Peugeot - 307
2007 год. | пред >1 час 4100 €
Opel - Meriva
2007 год. | пред >1 час 4480 €
Skoda - Fabia
2009 год. | пред >1 час 4480 €
Renault - Laguna
2007 год. | пред >1 час 4280 €
Volkswagen - Fox
2010 год. | пред >1 час 4280 €
Renault - Scenic
2007 год. | пред >1 час 4199 €