CITROEN C4 GRAND PICASSO 1.6 2008 GODINA AVTOALEX

2017/41/IMG_20171012_094335.jpg

Детали

Citroen-C4 Grand Picasso

ново! Дознајте се за Citroen-C4 Grand Picasso (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 4980 €
Година: 2008
Километри: Околу 190000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 109 КС
Зафатнина: 1600 Цм³
Тип на возило: Моноволумен
Обновен: Вчера во 09:12
Посетен: 263 пати

Контакт

Име: AVTO ALEX VELES
Град: Велес
Телефон: 070354113
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

KOLATA E VO PERFEKTNA SOSTOJBA OD OPREMA POSEDUVA -KLIMA -EL.STAKLA -EL.RETROVIZORI -SERVO VOLAN -SRS -ESP -4XAIRBAG -FABRICKO RADIO -7 SEDISTA I DRUGO VOZILOTO E UVEZENO OD FRANCIJA SITE DAVACKI SE PLATENI DO REGISTRACIJA(CARINA,TIF ,HOMOLOGACIJA I PREVOD NA SITE DOKUMENTI) -POSREDUVAME PRI REGISTRACIJA INFO>070354113/078416676 ANTONIO ili na nashata web stranica www.avtoalex.mk

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO ALEX VELES

AVTO ALEX VELES

Нашето 30-годишно искуство како трговци со автомобили е доволен доказ за нашата успешна и професионална работа и голем мотив за Вас, почитувани клиенти да не посетите и од нашата широка понуда на автомобили да изберете квалитетен автомобил по атрактивна цена.
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според цена

Opel - Astra
2009 год. | пред >1 час 5180 €
Volkswagen - Touran
2006 год. | пред >1 час 4999 €
Fiat - Sedici
2008 год. | пред >1 час 4850 €
Opel - Corsa
2010 год. | пред >1 час 4999 €
Peugeot - 407
2008 год. | пред >1 час 4780 €
Opel - Zafira
2006 год. | пред >1 час 4900 €