SEAT LEON 1.9 TDI STAYLANCE AVTO MIRO

2017/49/image-0-02-05-97d3ce3d0108c94dce358f812bf266b99c212e59f7a9f31cd603389f14da23fc-V.jpg

Детали

Seat-Leon

ново! Дознајте се за Seat-Leon (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 4899 €
Година: 2007
Километри: Околу 160000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 105 КС
Зафатнина: 1900 Цм³
Тип на возило: Хеџбек
Обновен: застарен оглас
Посетен: 393 пати

Контакт

Име: AVTO MIRO
Град: Скопје
Телефон: 078805892
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

SEAT LEON 1.9 TDI STAYLANCE 105KS. 2006/12 FUL OPREMEN AVTOMOBIL UVEZEN OD ITALIJA SO SREDENI DOKUMENTI DO REGISTRACIJA PO DOGOVOR SO KUPUVACOT POSREDUVAME I ZA REGISTRACIJA RASPOLAGAME SO POVEKE VIDOVI NA VOZILA LOKACIJA NA VLEZ VO NASELBA CENTO

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO MIRO

AVTO MIRO

UVOZ I PRODAZBA NA POLOVNI AVTOMOBILI AVTOPLACOT ZA POLOVNI AVTOMOBILI ''AVTO MIRO'' SE NAOGA NA VLEZOT VO NASELBA CENTO VI NUDIME GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI KAKO OD UVOZ TAKA I OD OVDE PO NAJPOVOLNI CENI TEL: 078/805-892
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Seat - Leon
2007 год. | пред >1 час 5800 €
Seat - Leon
2007 год. | пред >1 час 5900 €

Слични според цена

Peugeot - 207
2010 год. | пред >1 час 4750 €
Citroen - C4 Grand Picasso
2008 год. | пред >1 час 4980 €
Renault - Clio
2011 год. | пред >1 час 4999 €
Volkswagen - Touran
2006 год. | пред >1 час 4999 €
Fiat - Sedici
2008 год. | пред >1 час 4850 €
Opel - Corsa
2010 год. | пред >1 час 4999 €