PEUGEOT 207 1.4 i 2008G.FACELIFT AVTO MIRO

2017/35/image-0-02-05-c63592abe88071d76901d20ebf5a4fd3f5d010e7ab1ce015bed91ac73298521b-V.jpg

Детали

Peugeot-207

ново! Дознајте се за Peugeot-207 (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 3650 €
Година: 2008
Километри: Околу 110000 км.
Гориво: Бензин
Моќност: 73 КС
Зафатнина: 1400 Цм³
Тип на возило: Хеџбек
Обновен: застарен оглас
Посетен: 311 пат

Контакт

Име: AVTO MIRO
Град: Скопје
Телефон: 078805892
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

PEUGEOT 207 1.4 i 2008g. FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN SO SREDENI DOKUMENTI DO REGISTRACIJA EXTRA CENA 3650eura POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 30% POPUST

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO MIRO

AVTO MIRO

UVOZ I PRODAZBA NA POLOVNI AVTOMOBILI AVTOPLACOT ZA POLOVNI AVTOMOBILI ''AVTO MIRO'' SE NAOGA NA VLEZOT VO NASELBA CENTO VI NUDIME GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI KAKO OD UVOZ TAKA I OD OVDE PO NAJPOVOLNI CENI TEL: 078/805-892
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Peugeot - 207
2010 год. | пред >1 час 3999 €
Peugeot - 207
2007 год. | пред >1 час 3690 €
Peugeot - 207
2010 год. | пред >1 час 4650 €
Peugeot - 207
2007 год. | пред >1 час 4200 €
Peugeot - 207
2009 год. | пред >1 час 4100 €
Peugeot - 207
2007 год. | пред >1 час 6490 €

Слични според цена

Land Rover - Freelander
2000 год. | пред >1 час 3750 €
Opel - Corsa
2007 год. | пред >1 час 3780 €
Citroen - C5
2006 год. | пред >1 час 3580 €
Ford - Fusion
2006 год. | пред >1 час 3780 €
BMW - 320
2003 год. | пред >1 час 3580 €
Peugeot - 307
2006 год. | пред >1 час 3750 €