FIAT PUNTO 1.2 8 V 2010G.NOVO AVTO MIRO

2017/33/image-0-02-04-54cb8057ab09768a2816e8dd221818ba39b96af5d6bd9b603230cda9bd2e18b8-V.jpg

Детали

Fiat-Punto

ново! Дознајте се за Fiat-Punto (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 2799 €
Година: 2010
Километри: Околу 130000 км.
Гориво: Бензин
Моќност: 75 КС
Зафатнина: 1200 Цм³
Тип на возило: Хеџбек
Обновен: застарен оглас
Посетен: 555 пати

Контакт

Име: AVTO MIRO
Град: Скопје
Телефон: 078805892
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

FIAT PUNTO 1.2 8 VENTILI 2010G. PROIZVODSTVO FUL OPREMA SO KLIMA r
UVEZENO OD ŠVAJCARIJA DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA. PO DOGOVOR SO KUPUVACOT POSREDUVAME I ZA REGISTRACIJA. RASPOLAGAME SO POVEKE VIDOVI NA VOZILA r
LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA CENTO

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO MIRO

AVTO MIRO

UVOZ I PRODAZBA NA POLOVNI AVTOMOBILI AVTOPLACOT ZA POLOVNI AVTOMOBILI ''AVTO MIRO'' SE NAOGA NA VLEZOT VO NASELBA CENTO VI NUDIME GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI KAKO OD UVOZ TAKA I OD OVDE PO NAJPOVOLNI CENI TEL: 078/805-892
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Fiat - Punto
2010 год. | пред >1 час 2999 €

Слични според цена

Volkswagen - Golf
2000 год. | пред >1 час 2980 €
Opel - Agila
2006 год. | пред >1 час 2780 €
Ford - Fiesta
2006 год. | пред >1 час 2650 €
Fiat - Grande Punto
2007 год. | пред >1 час 2950 €
Ford - Fiesta
2008 год. | пред >1 час 2999 €
Fiat - Punto
2007 год. | пред >1 час 2950 €