N*A*M*A*L*E*N*I*E VW AUDI OPEL FORD FIAT PEUGEOT

2018/23/20180608_185204.jpg

Детали

Fiat-Grande Punto

ново! Дознајте се за Fiat-Grande Punto (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 111 €
Година: 2007
Километри: Околу 111 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 75 КС
Зафатнина: 1300 Цм³
Тип на возило: Хеџбек
Обновен: пред 2 дена
Посетен: 1264 пати

Контакт

Име: blagoja
Град: Битола
Телефон: 070312704
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

Plateno se do registracija Proba I proverka kade sakate POZZ r
Poveke info na tel

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

blagoja

blagoja

avto avto
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Fiat - Grande Punto
2007 год. | пред >1 час 2850 €
Fiat - Grande Punto
2007 год. | пред >1 час По договор

Слични според цена

Peugeot - Boxer
2007 год. | пред >1 час 1 €
Renault - Master
2009 год. | пред >1 час 1 €
Volkswagen - Caddy
2007 год. | пред >1 час 111 €
Volkswagen - Fox
2005 год. | пред >1 час 25 €
Kia - Picanto
2006 год. | пред >1 час 3 €
Renault - Kangoo
2006 год. | пред >1 час 3 €