FIAT STILO 1.6 BENZIN ODLICNO AVTO MIRO

2017/28/image-0-02-05-900ccb33638a4a281468c02105e09adfd1270a1811a3ac66a26faf04ff6e8d6a-V.jpg

Детали

Fiat-Stilo

ново! Дознајте се за Fiat-Stilo (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 2300 €
Година: 2003
Километри: Околу 120000 км.
Гориво: Бензин
Моќност: 103 КС
Зафатнина: 1600 Цм³
Тип на возило: Хеџбек
Обновен: застарен оглас
Посетен: 274 пати

Контакт

Име: AVTO MIRO
Град: Скопје
Телефон: 078805892
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

FIAT STILO 1.6 BENZIN REGISTRIRAN FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN REDOVNO SERVISIRAN NE FARBAN PRVA BOJA LOKACIJA VO NASELBA CENTO

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO MIRO

AVTO MIRO

UVOZ I PRODAZBA NA POLOVNI AVTOMOBILI AVTOPLACOT ZA POLOVNI AVTOMOBILI ''AVTO MIRO'' SE NAOGA NA VLEZOT VO NASELBA CENTO VI NUDIME GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI KAKO OD UVOZ TAKA I OD OVDE PO NAJPOVOLNI CENI TEL: 078/805-892
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според цена

Audi - A6
2001 год. | пред >1 час 2190 €
Volkswagen - Lupo
2002 год. | пред >1 час 2200 €
Citroen - C3
2003 год. | пред >1 час 2500 €
Volkswagen - Golf
1999 год. | пред >1 час 2200 €
Peugeot - 206
2002 год. | пред >1 час 2199 €
Peugeot - 206
2007 год. | пред >1 час 2490 €