OPEL ANTARA 2.2 CDTI 2015G.NOVO 17000KM.AVTO MIRO

2017/26/image-0-02-04-d6269d19671eae464f91b5ba019e5ad0129d89d0a4b6c4e1174742556568d438-V.jpg

Детали

Opel-Antara

ново! Дознајте се за Opel-Antara (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 1 €
Година: 2015
Километри: Околу 17000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 163 КС
Зафатнина: 2200 Цм³
Тип на возило: SUV
Обновен: застарен оглас
Посетен: 492 пати

Контакт

Име: AVTO MIRO
Град: Скопје
Телефон: 078805892
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

OPEL ANTARA 2.2 CDTI 163KS. FUL OPREMEN AVTOMOBIL FACELIFT NEW MODEL KUPEN VO MK NEUVEZUVAN SO SAMO 17000KM. POMINATI SEGA E REGISTIRAN I E POD GARANCIJA.

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO MIRO

AVTO MIRO

UVOZ I PRODAZBA NA POLOVNI AVTOMOBILI AVTOPLACOT ZA POLOVNI AVTOMOBILI ''AVTO MIRO'' SE NAOGA NA VLEZOT VO NASELBA CENTO VI NUDIME GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI KAKO OD UVOZ TAKA I OD OVDE PO NAJPOVOLNI CENI TEL: 078/805-892
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според цена

Renault - Kangoo
2006 год. | пред >1 час 3 €
Jeep - Grand Cherokee
2006 год. | пред >1 час 95 €
Volkswagen - Fox
2005 год. | пред >1 час 25 €
Renault - Modus
2007 год. | пред >1 час 32 €
Opel - Astra
2004 год. | пред >1 час 40 €
Ford - Fiesta
2005 год. | пред >1 час 24 €