VW POLO FOX 1.2i -10 AVTOALEX NOVO

2017/25/IMG_20170531_124105.jpg

Детали

Volkswagen-Fox

ново! Дознајте се за Volkswagen-Fox (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 4280 €
Година: 2010
Километри: Околу 131000 км.
Гориво: Бензин
Моќност: 55 КС
Зафатнина: 1200 Цм³
Тип на возило: Хеџбек
Обновен: Денес во 09:22
Посетен: 420 пати

Контакт

Име: AVTO ALEX VELES
Град: Велес
Телефон: 070354113
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

VW POLO FOX 1.2i benzin 40kw/55ks 2010god so pominati 131000 km REALNI SO GARANCIJA. VOZILOTO E VO PERFEKTNA SOSTOJBA. -KLIMA URED -2 X AIRBAG -USB RADIO PIONEER -SERVO -ESP -ABS -ELEKTRIKA NA STAKLA -ELEKTRIKA NA RETROVIZORI -4-NOVI GUMI -SERVO VOLAN I DR. VOZILOTO E UVEZENO OD FRANCIJA SITE DAVACKI PLATENI DO REGISTRACIJA (CARINA,TIF I HOMOLOGACIJA,PREVOD NA DOKUMENTITE) POVEKE OD 40 VOZILA NA LAGER. -POSREDUVAME PRI REGISTRACIJA INFO> 070 354 113 / 077 927 984 Darko ili na nasata web stranica www.avtoalex.mk

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO ALEX VELES

AVTO ALEX VELES

Нашето 30-годишно искуство како трговци со автомобили е доволен доказ за нашата успешна и професионална работа и голем мотив за Вас, почитувани клиенти да не посетите и од нашата широка понуда на автомобили да изберете квалитетен автомобил по атрактивна цена.
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според цена

Fiat - Doblo
2008 год. | пред 14 мин. 4350 €
Fiat - Bravo
2010 год. | пред 14 мин. 4199 €
Renault - Scenic
2007 год. | пред >1 час 4199 €
Peugeot - 1007
2008 год. | пред >1 час 4280 €
Renault - Laguna
2007 год. | пред >1 час 4280 €
Skoda - Fabia
2009 год. | пред >1 час 4480 €