FORD FUSION 1.4TDCI -08 AVTO ALEX NOVO

2017/25/IMG_20170608_181902.jpg

Детали

Ford-Fusion

ново! Дознајте се за Ford-Fusion (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 3980 €
Година: 2008
Километри: Околу 147000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 68 КС
Зафатнина: 1400 Цм³
Тип на возило: Хеџбек
Обновен: Вчера во 09:12
Посетен: 593 пати

Контакт

Име: AVTO ALEX VELES
Град: Велес
Телефон: 070354113
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

FORD FUSION 1.4TDCI 2008god 50KW/65KS SO POMINATI 147000KM SO GARANCIJA ,POSEDUVA SERVIS KNISKA.VOZILOTO BUKVALNO E KAKO NOVO! -RASPOLAGA SO OPREMA : - KLIMA - BORD KOMPJUTER - 4 X AIRBAG - ABS - ELEKTRIKA NA PROZORI - ELEKTRIKA NA RETROVIZORI - FABRICKO RADIO CD - SERVO - 4 NOVI GUMI - 2 KLUCA SO DALECINSKO - FABRICKI ZATEMNETI STAKLA VOZILOTO E UVEZENO OD FRANCIJA SITE DAVACKI PLATENI DO REGISTRACIJA (CARINA,TIF I HOMOLOGACIJA,PREVOD NA DOKUMENTITE) POVEKE OD 40 VOZILA NA LAGER. -POSREDUVAME PRI REGISTRACIJA INFO> 070 354 113 / 077 927 984 Darko ili na nasata web stranica www.avtoalex.mk

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO ALEX VELES

AVTO ALEX VELES

Нашето 30-годишно искуство како трговци со автомобили е доволен доказ за нашата успешна и професионална работа и голем мотив за Вас, почитувани клиенти да не посетите и од нашата широка понуда на автомобили да изберете квалитетен автомобил по атрактивна цена.
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Ford - Fusion
2006 год. | пред >1 час 3780 €
Ford - Fusion
2007 год. | пред >1 час 1 €
Ford - Fusion
2010 год. | пред >1 час По договор
Ford - Fusion
2006 год. | пред >1 час 4300 €

Слични според цена

Ford - Focus
2008 год. | пред >1 час 3990 €
Peugeot - 307
2007 год. | пред >1 час 4100 €
Opel - Corsa
2007 год. | пред >1 час 3780 €
Ford - Fusion
2006 год. | пред >1 час 3780 €
Peugeot - 207
2010 год. | пред >1 час 3999 €
Nissan - X-Trail
2004 год. | пред >1 час 4000 €