OPEL ASTRA 1.7CDTI 2006 AVTOALEX NOVO

2017/50/IMG_20170607_162435.jpg

Детали

Opel-Astra

ново! Дознајте се за Opel-Astra (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 4480 €
Година: 2006
Километри: Околу 162000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 101 КС
Зафатнина: 1700 Цм³
Тип на возило: Хеџбек
Обновен: застарен оглас
Посетен: 496 пати

Контакт

Име: AVTO ALEX VELES
Град: Велес
Телефон: 070354113
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

Se prodava OPEL ASTRA 1.7 cdti 74kw/101ks 2006god so pominati 162 000km realni poseduva servis kniska >ODLICNA< Od oprema poseduva: -KLIMATRONIK* -BORD KOMPJUTER -ALUMINIUMSKI FELNI -ABS/ESP/BAS -4 X AIRBAG -ELEKTRIKA NA STAKLA -ELEKTRIKA NA RETROVIZORI -AVTORADIO CD/BLUETHOOTH -MULTIFUNKCIONALEN VOLAN -TEMPOMAT i dr. Voziloto e uvezeno od Francija,podmireni se site davacki do registracija,(carina,tif i homologacija,prevod na dokumenti) moze da se vidi vo Veles povekje od 40 vozila na lager. -Posreduvame pri registracija info:Darko -070/354/113 -077/927/984 ili na web stranicata www.avtoalex.mk

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO ALEX VELES

AVTO ALEX VELES

Нашето 30-годишно искуство како трговци со автомобили е доволен доказ за нашата успешна и професионална работа и голем мотив за Вас, почитувани клиенти да не посетите и од нашата широка понуда на автомобили да изберете квалитетен автомобил по атрактивна цена.
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Opel - Astra
2006 год. | пред >1 час 3650 €
Opel - Astra
2006 год. | пред >1 час 2700 €
Opel - Astra
2006 год. | пред >1 час 2900 €
Opel - Astra
2006 год. | пред >1 час 4199 €
Opel - Astra
2006 год. | пред >1 час 3780 €
Opel - Astra
2006 год. | пред >1 час 5200 €

Слични според цена

Opel - Meriva
2007 год. | пред >1 час 4480 €
Skoda - Fabia
2009 год. | пред >1 час 4480 €
Peugeot - 1007
2008 год. | пред >1 час 4280 €
Renault - Laguna
2007 год. | пред >1 час 4280 €
Volkswagen - Fox
2010 год. | пред >1 час 4280 €
Peugeot - 207
2010 год. | пред >1 час 4650 €