OPEL MERIVA 1.7CDTI ISUZU -04 AVTOALEX NOVO

2017/32/IMG_20170607_180915_-_Copy.jpg

Детали

Opel-Meriva

ново! Дознајте се за Opel-Meriva (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 3250 €
Година: 2004
Километри: Околу 189000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 101 КС
Зафатнина: 1700 Цм³
Тип на возило: Хеџбек
Обновен: застарен оглас
Посетен: 259 пати

Контакт

Име: AVTO ALEX VELES
Град: Велес
Телефон: 070354113
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

OPEL MERIVA 1.7CDTI- ISUZU MOTOR 2004god 74KW/101KS SO POMINATI 189 000KM REALNI,POSEDUVA SERVIS KNIGA >OD OPREMA POSEDUVA< -KLIMATRONIK -BORD KOMPJUTER -4XAIRBAG -ABS -ASR -BAS -ELEKTRIKA NA STAKLA -ELEKTRIKA NA RETROVIZORI -FABRICKO RADIO CD -ALUMINIUMSKI BANDAZI -MULTIFUNKCIONALEN VOLAN -FABRICKI TONIRANI STAKLA -SVETLA ZA MAGLA -4 GUMI NOVI FIRESTONE Voziloto e uvezeno od Francija,podmireni se site davacki do registracija,(carina,tif i homologacija,prevod na dokumenti) moze da se vidi vo Veles povekje od 40 vozila na lager. -Posreduvame pri registracija info:Darko -070/354/113 -077/927/984 ili na web stranicata www.avtoalex.mk

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO ALEX VELES

AVTO ALEX VELES

Нашето 30-годишно искуство како трговци со автомобили е доволен доказ за нашата успешна и професионална работа и голем мотив за Вас, почитувани клиенти да не посетите и од нашата широка понуда на автомобили да изберете квалитетен автомобил по атрактивна цена.
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Opel - Meriva
2004 год. | пред >1 час 3 €

Слични според цена

Opel - Meriva
2005 год. | пред >1 час 3280 €
Ford - Focus C-Max
2006 год. | пред >1 час 3350 €
Opel - Corsa
2008 год. | пред >1 час 3390 €
Peugeot - 206
2004 год. | пред >1 час 3400 €
Seat - Ibiza
2007 год. | пред >1 час 3199 €
Peugeot - 4007
2005 год. | пред >1 час 3350 €