PEUGEOT 307 1.6HDI -06 OXIGO AVTO ALEX NOVO

2017/25/IMG_20170607_172125.jpg

Детали

Peugeot-307

ново! Дознајте се за Peugeot-307 (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 4280 €
Година: 2006
Километри: Околу 188000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 109 КС
Зафатнина: 1600 Цм³
Тип на возило: Хеџбек
Обновен: Вчера во 16:29
Посетен: 221 пат

Контакт

Име: AVTO ALEX VELES
Град: Велес
Телефон: 070354113
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

PEUGEOT 307 1.6HDI 2006god OXIGO 80KW/109KS SO POMINATI 188 000km REALNI POSEDUVA SERVIS KNISKA. r
r
>OD OPREMA POSEDUVA< r
-KLIMATRONIK r
-BOARD KOMPJUTER r
-6 X AIRBAG r
-ABS r
-ESP r
-BAS r
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI r
-ELEKTRIKA NA STAKLA r
-FABRICKO RADIO CD r
-MULTIFUNKCUONALEN VOLAN r
-TEMPOMAT r
-SVETLA ZA MAGLA r
r
Voziloto e uvezeno od Francija,podmireni se site davacki do registracija,(carina,tif i homologacija,prevod na dokumenti) moze da se vidi vo Veles povekje od 40 vozila na lager. r
r
-Posreduvame pri registracija r
r
info:Darko r
-070/354/113 r
-077/927/984 r
ili na web stranicata www.avtoalex.mk

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO ALEX VELES

AVTO ALEX VELES

Нашето 30-годишно искуство како трговци со автомобили е доволен доказ за нашата успешна и професионална работа и голем мотив за Вас, почитувани клиенти да не посетите и од нашата широка понуда на автомобили да изберете квалитетен автомобил по атрактивна цена.
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Peugeot - 307
2006 год. | пред >1 час 4399 €
Peugeot - 307
2006 год. | пред >1 час 4180 €

Слични според цена

Peugeot - 1007
2008 год. | пред >1 час 4280 €
Opel - Astra
2006 год. | пред >1 час 4480 €
Peugeot - 407
2004 год. | пред >1 час 4180 €
Peugeot - 307
2007 год. | пред >1 час 4280 €
Renault - Laguna
2007 год. | пред >1 час 4480 €
Ford - Fusion
2008 год. | пред >1 час 4480 €