FORD FOCUS 1.6 TDCI 90KS.PERFEKTEN 07G.AVTO MIRO

2017/25/image-0-02-05-8784a38be93472f4713bdf61227bed28c99bfe10f5797f23d7e628fd21326561-V.jpg

Детали

Ford-Focus

ново! Дознајте се за Ford-Focus (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 4190 €
Година: 2007
Километри: Околу 160000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 90 КС
Зафатнина: 1600 Цм³
Тип на возило: Хеџбек
Обновен: Вчера во 09:52
Посетен: 110 пати

Контакт

Име: AVTO MIRO
Град: Скопје
Телефон: 078805892
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS. PERFEKTEN FUL OPREMEN MAXSIMALNO SOCUVAN DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA PO DOGOVOR SO KUPUVACOT POSREDUVAME I ZA REGISTRACIJA SO POPUST RASPOLAGAME SO POVEKE VIDOVI NA VOZILA LOKACIJA VO NASELBA CENTO

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO MIRO

AVTO MIRO

UVOZ I PRODAZBA NA POLOVNI AVTOMOBILI AVTOPLACOT ZA POLOVNI AVTOMOBILI ''AVTO MIRO'' SE NAOGA NA VLEZOT VO NASELBA CENTO VI NUDIME GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI KAKO OD UVOZ TAKA I OD OVDE PO NAJPOVOLNI CENI TEL: 078/805-892
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Ford - Focus
2005 год. | пред >1 час 4199 €

Слични според цена

Citroen - Berlingo
2007 год. | пред >1 час 3999 €
Fiat - Grande Punto
2008 год. | пред >1 час 3999 €
Peugeot - 307
2006 год. | пред >1 час 4280 €
Peugeot - 307
2006 год. | пред >1 час 4180 €
Peugeot - 307
2007 год. | пред >1 час 4350 €
Opel - Astra
2005 год. | пред >1 час 4200 €