CITROEN BERLINGO 1.6 HDI TOVARNO AVTO MIRO

2017/24/image-0-02-05-f7addfc413d8b429ec6e317d4e94511859de7bb53df06f02d4fd0820a6099abe-V.jpg

Детали

Citroen-Berlingo

ново! Дознајте се за Citroen-Berlingo (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 3790 €
Година: 2007
Километри: Околу 140000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 90 КС
Зафатнина: 1600 Цм³
Тип на возило: Пикап
Обновен: застарен оглас
Посетен: 271 пат

Контакт

Име: AVTO MIRO
Град: Скопје
Телефон: 078805892
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

CITROEN BERLINGO 1.6 HDI TOVAREN FUL OPREMEN AVTOMOBIL SO KLIMA MAXIMALNO SOCUVAN PERFEKTEN REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN SO ORIGINALNI KILOMETRI KOI MOZE DA SE PROVERAT.DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA . PO DOGOVOR SO KUPUVACOT POSREDUVAME I ZA REGISTRACIJA

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO MIRO

AVTO MIRO

UVOZ I PRODAZBA NA POLOVNI AVTOMOBILI AVTOPLACOT ZA POLOVNI AVTOMOBILI ''AVTO MIRO'' SE NAOGA NA VLEZOT VO NASELBA CENTO VI NUDIME GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI KAKO OD UVOZ TAKA I OD OVDE PO NAJPOVOLNI CENI TEL: 078/805-892
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Citroen - Berlingo
2007 год. | пред >1 час 3199 €

Слични според цена

Land Rover - Freelander
2000 год. | пред >1 час 3750 €
Opel - Astra
2006 год. | пред >1 час 3650 €
Peugeot - 207
2007 год. | пред >1 час 3850 €
Opel - Corsa
2007 год. | пред >1 час 3780 €
Ford - Fusion
2008 год. | пред >1 час 3980 €
Ford - Fusion
2006 год. | пред >1 час 3780 €