MERCEDES C 200 2.2 CDI 122KS.GERMANSKI

2017/20/image-0-02-05-fc9065e06e9a3711731c994b42c4efd5dc760a37f15b6efcba9a1581a6c05d1f-V.jpg

Детали

Mercedes-Benz-C 200

ново! Дознајте се за Mercedes-Benz-C 200 (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 6999 €
Година: 2006
Километри: Околу 250000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 122 КС
Зафатнина: 2200 Цм³
Тип на возило: Седан
Обновен: застарен оглас
Посетен: 520 пати

Контакт

Име: AVTO MIRO
Град: Скопје
Телефон: 078805892
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

MERCEDES C200 2.2 CDI 122KS.AVANGARDE FUL OPREMEN AVTOMOBIL SO ORIGINALNI KILOMETRI UVEZEN OD GERMANIJA DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA PO DOGOVOR SO KUPUVACOT POSREDUVAME I ZA REGISTRACIJA RASPOLAGAME SO POVEKE VIDOVI NA VOZILA. LOKACIJA: NA VLEZOT VO NASELBA CENTO.

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO MIRO

AVTO MIRO

UVOZ I PRODAZBA NA POLOVNI AVTOMOBILI AVTOPLACOT ZA POLOVNI AVTOMOBILI ''AVTO MIRO'' SE NAOGA NA VLEZOT VO NASELBA CENTO VI NUDIME GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI KAKO OD UVOZ TAKA I OD OVDE PO NAJPOVOLNI CENI TEL: 078/805-892
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Mercedes-Benz - C 200
2004 год. | пред >1 час 5499 €

Слични според цена

Volkswagen - Polo
2014 год. | пред >1 час 7000 €
Nissan - X-Trail
2006 год. | пред >1 час 6800 €
Audi - A3
2008 год. | пред >1 час 6999 €
Mercedes-Benz - C 220
2007 год. | пред >1 час 7199 €
Opel - Meriva
2011 год. | пред >1 час 7199 €
Hyundai - Tucson
2009 год. | пред >1 час 7150 €