PEUGEOT 207 1.4 HDI 2007 GOD.

2017/19/IMG_20170511_160010.jpg

Детали

Peugeot-207

ново! Дознајте се за Peugeot-207 (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 1 €
Година: 2007
Километри: Околу 205000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 68 КС
Зафатнина: 1398 Цм³
Тип на возило: Седан
Обновен: Вчера во 09:14
Посетен: 119 пати

Контакт

Име: koli
Град: Велес
Телефон: 077756707
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Непотврдена е-пошта

Опис

PRODAVAM PEZO 207 SO SLEDNIVE KARAKTERISTIKI r
r
REGISTRIRANO DO 12/2017 GOD. r
ZELEN KARTON r
CENTRALNA SO DALECINSKO r
DVA KLUCA r
ABS r
ESP r
PODESUVANJE NA VOLAN PO VISINA r
PODESUVANJE NA VOLAN PO DLABOCINA r
ELEKTRIKA NA STAKLA r
KLIMA r
CD RADIO SO USB r
CETIRI NOVI GUMI M/S r
POTROSUVACKA MINIMALNA r
r
VREDI DA SE VIDI r
r
ZA POVECE INF. NA TEL. 077 756 707

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Опции

Слични според модел и година

Peugeot - 207
2007 год. | пред >1 час 3850 €
Peugeot - 207
2007 год. | пред >1 час 6490 €

Слични според цена

Chevrolet - Matiz
2008 год. | пред >1 час 26 €
Opel - Antara
2015 год. | пред >1 час 1 €
Skoda - Fabia
2012 год. | пред >1 час 5 €
Iveco - Daily
2007 год. | пред >1 час 1 €
Peugeot - Boxer
2007 год. | пред >1 час 1 €
Renault - Master
2009 год. | пред >1 час 1 €