OPEL ASTRA COSMO 1.3 CDTI 66KW 2009 AVTO ALEX

2017/33/IMG_20170815_181829.jpg

Детали

Opel-Astra

ново! Дознајте се за Opel-Astra (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 5180 €
Година: 2009
Километри: Околу 144000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 90 КС
Зафатнина: 1300 Цм³
Тип на возило: Хеџбек
Обновен: Вчера во 09:11
Посетен: 1024 пати

Контакт

Име: AVTO ALEX VELES
Град: Велес
Телефон: 070354113
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

Se prodava OPEL ASTRA COSMO 1.3 cdti 66 kw 90 ks 2009god so pominati 144 000 km Od oprema poseduva: -NAVIGACIJA -PARKING SENZORI -KLIMATRONIK* -BORD KOMPJUTER -ALUMINIUMSKI FELNI 16'' SO ZIMSKI GUMI -ABS/ESP/BAS -4 X AIRBAG -ELEKTRIKA NA STAKLA -ELEKTRIKA NA RETROVIZORI -AVTORADIO CD/BLUETHOOT -MULTIFUNKCIONALEN KOZEN VOLAN -2 KLUCA SO DALECINSKO -KOZEN ENTERIER Voziloto e uvezeno od Belgija,podmireni se site davacki do registracija,moze da se vidi vo Veles povekje od 40 vozila na lager. www.avtoalex.mk info:Darko -070/354/113 -077/927/984

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO ALEX VELES

AVTO ALEX VELES

Нашето 30-годишно искуство како трговци со автомобили е доволен доказ за нашата успешна и професионална работа и голем мотив за Вас, почитувани клиенти да не посетите и од нашата широка понуда на автомобили да изберете квалитетен автомобил по атрактивна цена.
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Opel - Astra
2009 год. | пред >1 час 4900 €

Слични според цена

Citroen - C4 Grand Picasso
2008 год. | пред >1 час 4980 €
Peugeot - 308
2008 год. | пред >1 час 5199 €
Volkswagen - Golf
2005 год. | пред >1 час 5250 €
Volkswagen - Touran
2006 год. | пред >1 час 4999 €
Seat - Altea
2005 год. | пред >1 час 5199 €
Opel - Corsa
2010 год. | пред >1 час 4999 €