PEUGEOT BOXER 2.2 HDI 88 kw, 120 ks

2016/43/IMG_5094.JPG

Детали

Peugeot-Boxer

ново! Дознајте се за Peugeot-Boxer (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 1 €
Година: 2007
Километри: Околу 170000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 120 КС
Зафатнина: 2200 Цм³
Тип на возило: Комбе
Обновен: Вчера во 09:12
Посетен: 539 пати

Контакт

Име: AVTO ALEX VELES
Град: Велес
Телефон: 070354113
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

PEUGEOT BOXER 2.2 HDI 88 kw, 120 ks r
r
Od oprema poseduva: r
- Klima vo kabina r
- ALEX ORIGINAL r
- 6 stepenski menuvac r
- Bord kom r
- Site novi gumi 2014 35 nedela r
- centralno na dalecinski r
- ABS r
- servo r
- CD pleer r
- Elektrika stakla,retrovizori r
- osvetlen furgonski prostor r
i dr..... r
r
Moze plakanje so Faktura so vkluceno DDV. r
r
Ednostavno kombeto e bez mana. r
r
Darko r
070 354 113 r
077 927 984 r
www. avtoalex.mk

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO ALEX VELES

AVTO ALEX VELES

Нашето 30-годишно искуство како трговци со автомобили е доволен доказ за нашата успешна и професионална работа и голем мотив за Вас, почитувани клиенти да не посетите и од нашата широка понуда на автомобили да изберете квалитетен автомобил по атрактивна цена.
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според цена

Volkswagen - Fox
2005 год. | пред >1 час 25 €
Ford - Focus
2005 год. | пред >1 час 3 €
Kia - Picanto
2006 год. | пред >1 час 3 €
Opel - Meriva
2004 год. | пред >1 час 3 €
Renault - Kangoo
2006 год. | пред >1 час 3 €
Renault - Master
2009 год. | пред >1 час 1 €