IVECO DAILY 35s14v 2007 god. Avto Alex

2017/42/1.jpg

Детали

Iveco-Daily

ново! Дознајте се за Iveco-Daily (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 1 €
Година: 2007
Километри: Околу 173000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 113 КС
Зафатнина: 2 Цм³
Тип на возило: Комбе
Обновен: застарен оглас
Посетен: 785 пати

Контакт

Име: AVTO ALEX VELES
Град: Велес
Телефон: 070354113
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

IVECO DAILY 35s14v 2007 god. Avto Alex r
2.3HPT r
- 173 000 km r
r
od oprema poseduva: r
Avtomatska klima vo kabina r
5 stepenski menuvac r
Bord kompjuper r
Elektrika na prozori i retrovizori r
radio cd,usb r
ESP r
ABS r
2 kluca r
site gumi novi r
osvetlen tovaren prostor r
Šofersko podeslivo vozdusno sediste r
r
r
Kombeto e vo odlicna kondicija kako novoi,site dokumenti sredeni do registracija,povrat na DDV.. r
www.avtoalex.mk r
info: r
Darko r
070 354 113 r
077 927 984

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO ALEX VELES

AVTO ALEX VELES

Нашето 30-годишно искуство како трговци со автомобили е доволен доказ за нашата успешна и професионална работа и голем мотив за Вас, почитувани клиенти да не посетите и од нашата широка понуда на автомобили да изберете квалитетен автомобил по атрактивна цена.
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според цена

Volkswagen - Fox
2005 год. | пред >1 час 25 €
Ford - Focus
2005 год. | пред >1 час 3 €
Kia - Picanto
2006 год. | пред >1 час 3 €
Opel - Meriva
2004 год. | пред >1 час 3 €
Renault - Kangoo
2006 год. | пред >1 час 3 €
Renault - Master
2009 год. | пред >1 час 1 €