CITROEN XSARA 1.4. 2004g KAKO NOV Avto Alex

2017/12/IMG_4935_-_Copy.JPG

Детали

Citroen-Xsara

ново! Дознајте се за Citroen-Xsara (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 2600 €
Година: 2004
Километри: Околу 100000 км.
Гориво: Бензин
Моќност: 75 КС
Зафатнина: 1 Цм³
Тип на возило: Караван
Обновен: застарен оглас
Посетен: 911 пат

Контакт

Име: AVTO ALEX VELES
Град: Велес
Телефон: 070354113
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

Se prodava renault CITROEN XSARA 1.4. 55kw,75ks so 104 000km od oprema ima: -Klima -Alarm -centralno,dalecinsko -ABS,ESP -6 air bag -Maglenki -Radio cd -elektricen paket -site novi gumi - i dr Site dokumenti sredeni do registracija,moze da se vidi vo Veles, poveke od 50 vozila na lager povelete pogledajte. www.avtoalex.mk Darko 070 354 113 077 927 984

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO ALEX VELES

AVTO ALEX VELES

Нашето 30-годишно искуство како трговци со автомобили е доволен доказ за нашата успешна и професионална работа и голем мотив за Вас, почитувани клиенти да не посетите и од нашата широка понуда на автомобили да изберете квалитетен автомобил по атрактивна цена.
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Citroen - Xsara
2003 год. | пред >1 час 2600 €
Citroen - Xsara
2003 год. | пред >1 час 2600 €

Слични според цена

Opel - Agila
2006 год. | пред >1 час 2780 €
Ford - Fiesta
2006 год. | пред >1 час 2650 €
Fiat - Punto
2006 год. | пред >1 час 2599 €
Volkswagen - Golf
1999 год. | пред >1 час 2699 €
Volkswagen - Polo
2003 год. | пред >1 час 2750 €
Chevrolet - Kalos
2007 год. | пред >1 час 2650 €