FIAT DOBLO LADILNIK 1.3 JTD 2006g Avto Alex

2017/13/fiat_doblo_ladilnik_-_Copy.jpeg

Детали

Fiat-Doblo

ново! Дознајте се за Fiat-Doblo (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 1 €
Година: 2006
Километри: Околу 175000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 75 КС
Зафатнина: 1300 Цм³
Тип на возило: Пикап
Обновен: застарен оглас
Посетен: 1320 пати

Контакт

Име: AVTO ALEX VELES
Град: Велес
Телефон: 070354113
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

FIAT DOBLO 1.3 JTD 2006g. 55kw, 75ks so 175 000 km pominati, od oprema poseduva. r
Razladen ured ŠAFKAR Penguen 200 r
Klima vo kabina r
elektrika na prozori r
centralno r
air bag r
ABS r
servo r
novi gumi Sava M+S r
so odlicna izolacija r
cd i dr. r
Dobloto e vo perfektna sostojba bez nikakva mana, moznost so plakanje na faktura so povratliv DDV. r
Na lager poveke kombinja so ladilnik. r
INFO: r
Darko r
070 354 113 r
077 927 984 FRIGO,HLADNJACA,FRIZIDER,TERMO KING,CARRIER, ФРИГО,ЛАДИЛНИК,ФРИЖИДЕР,ТЕРМО КИНГ

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO ALEX VELES

AVTO ALEX VELES

Нашето 30-годишно искуство како трговци со автомобили е доволен доказ за нашата успешна и професионална работа и голем мотив за Вас, почитувани клиенти да не посетите и од нашата широка понуда на автомобили да изберете квалитетен автомобил по атрактивна цена.
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Fiat - Doblo
2006 год. | пред >1 час По договор

Слични според цена

Volkswagen - Fox
2005 год. | пред >1 час 25 €
Ford - Focus
2005 год. | пред >1 час 3 €
Kia - Picanto
2006 год. | пред >1 час 3 €
Opel - Meriva
2004 год. | пред >1 час 3 €
Renault - Kangoo
2006 год. | пред >1 час 3 €
Renault - Master
2009 год. | пред >1 час 1 €