CITROEN C2 1.4 Hdi -06-NOVO avto alex

2017/16/IMG_4838_-_Copy.JPG

Детали

Citroen-C2

ново! Дознајте се за Citroen-C2 (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 3480 €
Година: 2006
Километри: Околу 92000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 68 КС
Зафатнина: 1400 Цм³
Тип на возило: Хеџбек
Обновен: застарен оглас
Посетен: 1716 пати

Контакт

Име: AVTO ALEX VELES
Град: Велес
Телефон: 070354113
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

CITROEN C2 1.4 Hdi 50kw 68ks- POMINATI REALNI 92 000KM ODLIČEN!!!!! SERVISNA KNIGA r
Godina na proizvodstvo 2006g r
r
r
Oprema: r
r
-ABS kocnici r
-Klimatromikl r
-4 aerbega r
-servo volan r
-limiter na brzina r
-centralna brava r
-elektrika na prozori, retrovizori na sklopuvanje r
-maglenki r
-CD radio so komandi r
-parkin senzori r
-senzor za dožd r
-metalik boja r
Site dokumenti sredeni do registracija, poveke od 40 vozila na lager povelete pogledajte. r
www.avtoalex.mk r
info:Darko r
070 354 113 r
077 927 984

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

AVTO ALEX VELES

AVTO ALEX VELES

Нашето 30-годишно искуство како трговци со автомобили е доволен доказ за нашата успешна и професионална работа и голем мотив за Вас, почитувани клиенти да не посетите и од нашата широка понуда на автомобили да изберете квалитетен автомобил по атрактивна цена.
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Citroen - C2
2005 год. | пред >1 час 2992 €
Citroen - C2
2007 год. | пред >1 час 2650 €

Слични според цена

Opel - Meriva
2005 год. | пред >1 час 3280 €
Citroen - C5
2006 год. | пред >1 час 3580 €
Alfa Romeo - 147
2007 год. | пред >1 час 3600 €
Peugeot - 307
2005 год. | пред >1 час 3600 €
BMW - 320
2000 год. | пред >1 час 3300 €
Alfa Romeo - 147
2006 год. | пред >1 час 3350 €